Wsparcie IT dla Twojego biznesu czyli Pan od Informatyki

Co Pan od Informatyki może dla Ciebie zrobić?

Pan od Informatyki tworzy w Twojej firmie naturalny informatyczny system dzięki czemu Ty możesz skupić się na swoim biznesie.

Oferta współpracy

Stała współpraca informatyczna

Pan od informatyki specjalizuje się we współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorcami, którzy potrzebują kogoś zaufanego od IT w swoim biznesie.

Bieżące rozwiązywanie problemów
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Tworzenie informatycznego ekosystemu

Współpraca z nami pomaga w tworzeniu ekosystemu informatycznego w firmie. Pan od Informatyki automatyzuje i wspomaga procesy informatyczne w firmie.

Pomoc przy zakupie sprzętu

Mnogość producentów i możliwości na rynku powoduje, że można dobrać rozwiązanie idealnie skrojone pod konkretne potrzeby. Z drugiej strony, mnogość firm powoduje, że można się pogubić i zostać oszukany. Pan od Informatyki – pomoże wybrać idealny sprzęt dla Ciebie.

TESTIMONIALS

Nasi klienci o Panu od Informatyki

Moja firma współpracowała wcześniej z kilkoma informatyki. Dopiero Pan od Informatyki poradził sobie z dręczocymi mnie problemami. Udrożnił sieć firmową, skonfigurował dostęp zdalny do monitoringu. Stale opiekuje się sprzętem.

Jakub Wittbrodt

CEO, Go360Group

Pan od Informatyki zoptymalizował sprzęt dostepny w firmie. Tchnął drugie życie w mojego laptopa oraz stworzył udział sieciowy do wygodnej wymiany plików w firmie.

Wojciech Opiola

Real Incentive

Pan od Informatyki pomógł mi zaoszędzić sporo pieniędzy. Zoptymalizował licencję pakietu office, co pozwoliło zaoszczędzić kilkaset złoty miesięcznie. Pomógł przy zakupie sprzętu komputerowego oraz wyraźnie przyśpieszył internet firmowy.

Agnieszka Siudak

MAX4MEDIA SP. Z O.O.

W swojej kancelarii potrzebowałem kogoś kto wprowadzi ład w mój komputeorwy świat.Pan od informatyki idealnie dopasował rozwiązania do moich potrzeb.

Artur Cichocki

Kancelaria Adwokacka Artur Cichocki

Od dawna szukałem zaufanego partnera do opieki dla sprzętu w mojej firmie. Pan od Informatyki wyróżnia się dyspozycyjnością i jakościa świadczonych usług. Nasza współpraca układa się wzoro i serdecznie polecam firmom, które informatyka.

Mateusz Drumlewski

DruMedia

Dzięki Panu od Informatyki w mojej firmie nastał XXI w. Jego poprzednicy nie potrafili rozwiązać mojego problemu. Pan od Informatyki wykonał zlecenie, które według poprzedników „nie dało’ się zrobić. Serdecznie polecam dla niedużych firm takie jak moja.

Monika Wierzbicha

Zakład Usług Kominiarskich

Napisz wiadomość

Warszawa

Obsługuje Warszawę i okolicę

Godziny otwarcia

Pon-Pia: 9-18
W przypadku awarii – 24h

Telefon

+48 737 458 879