Bohater

Kwiaciarnia Iris Flowers Atelier – za którą stoją Pavel Kaliadka oraz Irinia Kalidka. Małżeństwo, które połączyły miłość do kwiatów i samochodów. Kwiaciarnia jest nowym pomysłem, który ma być wróceniem na rynek pracy po urodzeniu dzieci przez Irinę. Wspólnie otwierają sieć kwiaciarni w Polsce (celem jest ekspansja na europę i świat). Przed naszym spotkaniem mają drukarkę fiskalną oraz ręczny terminal płatniczy, gdzie wszystkie dane trzeba wprowadzać ręcznie.

Ma problem

Związku z planowanym rozrostem firmy szukali systemy POS i ERP aby informację handlowe z kwiaciarnii mieć w jednym miejscu. Szukaniem zajmował się Pavel. Cel był taki, aby system było możliwie jak najbardziej automatyzować i prowadzić system magazynowy. Aby można było z jednego miejsca wydrukować paragony i automatycznie rozliczać płatności.
Klient na początku sam szukał różnych propozycji, zapisywał się na pakiety testowe. Jednak ilość propozycji go przytłoczyła. Wybrać polską opcję czy zagraniczną. Czy zagraniczna będzie gotowa na zmierzenie się z polskim systemem prawnym?
No i najważniejsze, w przyszłości, przy rozroście firmy program powinien mieć móc w łatwy sposób kontrolować sprzedaż w różnych miejscach geograficznych.Spotkanie
Połączył nas wspólny klient. Paweł trafił z polecenia. Od innego klienta. Umówiliśmy się na spotkanie. Po godzinnej rozmowie wiedziałem czego szukamy, jakie programy zostały już sprawdzone, które jeszcze nie.
Na tej podstawie sporządziłem listę wytycznych, jakie program musi spełniać oraz listę programów do testów.
Tak powstał Plan, gdzie najpierw ja samodzielnie a potem jak okazało się, że program może być warty uwagi wspólnie zaczęliśmy testować oprogramowanie.

Dlaczego dotykaczka?

Po różnych negocjacjach i próbach ostatecznie wybór padł na system POS od Dotykacki. Dlaczego?

Jak jest teraz?

System POS dotykacka mamy juz w 3 punktach. Na bieząco dostęp do raportów sprzedaży, informacji o której godzinie i gdzie itd.
Współpraca z jednorazowej przerodziła się na stała. Firmą wpsieram rownież z generowaniem procesów, które ułatawiają zastosowanie narzędzi IT.