Strony WWW - Twoja wizytówka w internecie

Zbudujmy wspólnie Twój kawałek podłogi w Internecie

Jest Facebook, instagram, tiktok, olx, useme, allegro. Wiele miejsc, w których możesz mieć kontakt z klientami i ogłoszenie ze swoją ofertą. I to jest ok, ale ma jedno, duże zagrożenie. Nigdzie nie jesteś u siebie. Facebook z dnia na dzień może zablokować Ci fanpage z błahego powodu. Instagram tak samo. Na OLX jest mnóstwo twojej konkurencji.

Dlatego warto mieć swoje miejsce, swój kawałek podłogi, które, jak tylko będzie Internet, będzie instiało i było gotowe na przyjęcie Twoich klientów.

Strona WWW - Twoja wizytówka w Internecie

Z jakich elementów składa się dobra strona WWW?

Strona internetowa to przede wszystkim słowa. To może brzmieć dziwnie bo opinia, która krąży w internecie mówi, że ludzie skanują strony, nie czytają dokładnie.

To prawda, ale tak jest na social mediach. Tam jest scrolowanie palcem w dół i przeskakiwanie między afertą w polityce, cenami paliwa a śmiesznymi kotkami

Wtedy dobra grafika, która daje klientowi znak zapytani, wybija go z tego scrolowania. Ale i tak za tą grafiką musi stać tekst, który będzie odpowiedzią, podpowiedzią, wypełnieniem tego znaku zapytania, który powstał podczas przeglądania zdjęć. To to nie da się zrobić inaczej niż słowami.

Kiedy masz swoją stronę internetową to słowa są jeszcze ważniejsze. Kiedy klient wchodzi na Twoją stronę to w tej chwili jest skupiony w 100% na Tobie. Dokładnie rzecz ujmując chce odnaleźć odpowiedź na pytanie z jakim wchodzi.

I to jest najważniejsza rzecz, od której najwięcej zależy przy robieniu strony WWW. Czy Twój klient znajdzie odpowiedź na pytanie w jakim wchodzi?

Jak poszukać tych pytań? Myślisz że to trudne? Spokojnie, odpowiedź nosisz w sobie, trzeba ją tylko wydostać na powierzchnie. Jak to zrobimy?

Pytaniami. Mam przygotowaną liste pytań o Tobie, Twoim biznesie, Twoich klientach. Odpowiedź na nie pozwoli nam stworzyć zarys contentu, który posłuży do stworzenia inspirującej, prawdziwej i sprzedażowej treści na Twoją stronę.

Zapomnij o pisaniu pustych sloganów i marketingowego bełkotu, od którego wszystkich w internecie już boli głowa.

We reimburse all expenses of the Client for the payment of fines and penalties that were caused by mistakes made by us in accounting and tax accounting and reporting.

Mamy 2023 rok więc strona jeśli chodzi o intuicyjność obsługi i szybkość ładowania musi spełniać standardy roku 2023. Nie można mieć już strony, która na telefonach się wolno ładuje, albo jeszcze gorze, część treści jest za ekranem telefonu. Ja w swojej pracy korzystam z silnika Worpdress. Z trzech powodów. 1. Zasila ponad 60% światowych stron internetowych. 2. Uniwersalność - z WordPressa za pomocą wtyczek internetowych w łtawy sposób możesz przeszkłtacić w sklep internetowych, miejsce do bookowania biletów lub noclegów czy rezerwacje wizyt w gabinecie dentystycznym. 3. Jest dużo specjalistów na rynku, którzy są Ci pomogą. Nie lubię robić rozwiązań, pod siebie i uzależniać klientów od swoich usług. Nie robię takiej roboty. Masz pewność, że specjaliści od Worpdressa na rynku będą zawsze. Każda strona oparta jest o technologię, sposób napisania. Każda technologia ma swoje plusy i minusy. Ja swoje stronę, opieram o WordPressa, który używany jest ponad 60% stron internetowych.
Dlaczego?

Jak zbudować taką stronę? Czy to jest trudne?

Strony WWW - Twoja wizytówka w internecie​

Proces tworzenia strony
dzielimy na 4 kroki

01.
Pierwsza rozmowa

Po wypełnieniu formularza, w ciągu 24h konstatuje się z Tobą i omawiamy temat. Rozmowa trwa ok. 30 min i po niej dostajesz wycenę.

02.
Projekt strony www

W tym kroku przenosimy pomysły z głowy na kartkę. Dostajemy na koniec projekt, który pozostanie przenieść nam do internetu.

03.
Z kartki na serwer

W tym kroku, gotowy projekt z punktu drugiego przenoszę na serwery. Przez cały czas podgląd do strony i możesz nanosić swoje uwagi.

04.
Publikacja strony

Ostatni krok, wystrzeliwują szampany. Mamy to! Twoja nowa strona jest w internecie pod Twoją domeną i na Twoim serwerze.

Kasa Misiu Kasa

Ile kosztuje zrobienie ze mną strony?


wizytówka

od 2500 PLNnetto
Końcową cenę strony poznasz już po naszej pierwsze rozmowie. Bez Twojej akceptacji nie idziemy dalej. I pamiętaj, wycena jest bezpłatna.
  • strona www pod klucz
  • dla biur księgowych, agroturystyki, noclegów
  • dla biur mechaników, psychologów, zakładów fryzjerskich,
  • projekt strony www
  • treści na stronę www
Bezpłatna wycena

sklep internetowy

od 5000 PLNnetto
Końcową cenę strony poznasz już po naszej pierwsze rozmowie. Bez Twojej akceptacji nie idziemy dalej. I pamiętaj, wycena jest bezpłatna.
  • strona www pod klucz
  • dla biur księgowych, agroturystyki, noclegów
  • dla biur mechaników, psychologów, zakładów fryzjerskich,
  • projekt strony www
  • treści na stronę www
Bezpłatna wycena
// FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Miałem stronę ale umarła, wybuchła, już nie mam do niej dostępu. Pomożecie?

Pomożemy. Całą techniczną stronę biorę na siebie. Skonfiguruje hosting, domenę ustawię kłódeczkę.

Czy strona będzie miała kłódeczkę (certyfikat SSL)?
We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers, and growing overall sales. Give us a call.
Ile mam gwarancji na stronę?

Google has said for years that the most important single factor to them is high quality content. Now more than ever, they have the ability.

Jak długo trwa robienie strony?

Średni czas robienia strony to 7 dni. Staramy się 

Z jakich narzędzi korzystacie?

Wszystkie nasze strony (budowane od zera) są oparte na Wordpresie. Dzięki czemu są szybkie, uniwersalne oraz łatwo edytowalne.

Komu jest niepotrzebna strona WWW?
Accordion Content
A co z pozycjonowaniem? Jak zrobić aby strona była wysoko?

WordPress, który jest podstawą każdego z naszych projektów nadaje się do pozycjonowania. Możemy przygotować stronę pod pozycjonowanie ale już samą usługą się nie zajmujemy.

Dodacie moją stronę do Google Maps?

Tak, pomożemy Ci dodać link do nowej strony (jak będzie gotowa) do google maps.

A jeśli strona się nie uda?

Płatność za stronę jest rozbita na dwie raty. Pierwsza rata jest zapłacona po drugim kroku. Uważam, że koncepcja to połowa pracy a informatyka to druga. Projekt strony, jest przygotowany w taki sposób, że każdy informatyk będzie w stanie z niego stworzyć stronę WWW.

Nie wiem co to hosting, nie ogarniam technicznych rzeczy. Pomożecie?

Tak, pomożemy. Jeżeli cały świat internetu to dla Ciebie czarna magia to przeprowadzę Cię przez ten świat.

Czy strona będzie miała kopię zapasową?

Tak, strony statyczne (wizytówki) po ostatnich poprawkach będą miały zrobioną kopię zapasową, która zostanie Tobie przekazana.

Nie mam ładnych zdjęć. Co dalej?

Większością smartphonów jesteś w stanie zrobić zdjęcia jakości, która wystarczy do zrobienia strony www. A jeżeli Twoja branża jest specyficzna to poszukamy zdjęć w specjalnie do tego przygotowanych serwisach.

POI: Wsparcie informatyczne dla firm

Kim jest Pan od Informatyki?

Niektórzy klienci mówią o mnie Sprytek, Magik, O Jezu.

Inni pytają Skąd ma Pan tyle cierpliwości do komputerów? 

Ja najbardziej lubię momenty, kiedy odbieram telefon od klienta a po drugiej stronie słyszę:

„Jak Pan to robi, tylko wybieram telefon, i nagle komputer zaczyna działać”

Niektórzy mają talent do śpiewania, inni do matematyki, ktoś to urodzony sprzedawca. A ja biorę sprzęt IT do reki i działa.

Chcesz przetestować moje super moce?

Małżeństwo z Pasją

Kto będzie dla Ciebie robił strony www?

Krzysztof Golba
Krzysztof Golba
Pan od Informatyki, prywatnie mąż swojej żony.
Magdalena Jabłońska-Golba
Magdalena Jabłońska-Golba
Zarządca mieniem małżeńskim

Dokładna i precyzyjna, która pilnuje aby wszystko szło zgodnie z terminarzem

Kobieta, która ponad 5 lat temu skradła mi serce i nie oddała. Ufam jej dokładności, precyzji, szukaniu błędów i logicznemu umysłowi. Nigdy mi nie przyszło do głowy a po niej coś sprawdzić czy ponownie weryfikować. 100% odpowiedzialności, polecam tego allegrowicza!
Mąż o żonie

Liczby Pana od Informatyki

Jakie mam doświadczenie w obsłudze firm?

Na swoje informatycznej drodze spotkałem agencje marketingowe, teatry, kancelarie prawnicze, kwiaciarnie, dealerów samochód, biura księgowe. Z nie jednego biznesowego pieca chleb jadłem więc żadna branża mi nie straszna.

+
Komputerów pod opieką
+
Zadowolonych klientów
+
Stworzonych stron WWW
+
Lat doświadczenia
Moi klienci

Opinie klientów o mnie

“Krzysztof uratował nas przez spame, botami, które infekowały naszą starą stronę www. Dodatkowo zrobił to ekstremalnie krótkim czasie oraz nowy silnik jest idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Gorąco polecam!”
Agnieszka Czekierda / Właścicielka Teatru Małego Widza
teatrmalegowidza.pl
Pan Krzysztof przyprowadziły do nas góry. Był naszym gościem, i zapytał, po prostu, czy nie jest nam potrzebna strona internetowa. Nasza historia była skomplikowana. Była stara strona, która nam zginęła. Potem pojawił się informatyk, który chciał zrobić nową stronę ale nie dotrzymał obietnicy. Na koniec pojawił się Pan Krzysztof, zebrał nasze materiały i tak powstała nasza strona: uchrobakow.pl
Elżbieta Chrobak / Właścicielka Schroniska
uchrobakow.pl
“Clear milestones, deadtines and fast work. Patience. Infinite patience. No shortcuts. Even if the client is being careless. The best part...always solving problems with great original ideas. Very well thought out and articutate communication.”
Anna Richmond / Customers in SA