Dla kogo jest nasza oferta?

To nie przypadek, że naszą ofertę kierujemy do małych i średnich firm. W relacjach biznesowych zawsze stawiamy na bezpośredni, otwarty kontakt.

Wiemy jak wyglądają początki budowania firmy. Właściciel jest przygnieciony mnóstwem obowiązków. A każdy z nas ma tylko 24h. Brakuje czasu na wszystkie obowiązki. Nic dziwnego gdy jednocześnie jest się logistykiem, sprzedawcą, marketingowcem, specem od IT.

Chcemy zdjąć problemy z działki, na której się znamy. Zaopiekujemy się sprzętem IT gwarantując rzetelność, jakość i odpowiedzialność. Równanie ekonomiczne jest proste. Jeśli firma naszych klientów rośnie to my również.

Synergia.


Opiekujemy się sprzętem firm z różnych branż. Dlatego posiadamy niezbędne doświadczenie to rozwiązywania problemów z następujących dziedzin:

kancelarie prawnicze

biura księgowe i podatkowe

biura nieruchomości

agencje reklamowe i marketingowe

biura podróży

Włącz nas do swojego biznesu

Modeli współpracy jest kilka. Jeśli jesteś zainteresowany konkretami to prosimy o kontakt. Porozmawiamy telefonicznie, umówimy na spotkanie. Po dokładnym zapoznaniu się ze stanem Twojego informatycznego wojska wycenimy nasze wsparcie dla Ciebie.

Jeśli masz do nas pytania – pisz śmiało. Kto pyta nie błądzi, a my z chęcią dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Formularz kontaktowy

Imię (*)

adres e-mail (*)

Temat

Treść wiadomości